Aktuality

AJ MY SME TATRY!

AJ MY SME TATRY!

25.2.2019

Výzva pro všechny turisty, horolezce, skialpinisty, horské lyžaře, chataře, nosiče a horské vůdce, kteří jsou považováni za neoddělitelnou součást kulturního dědictví Tater.

Pokud si najdete chvilku, přečtěte si a případně se připojte k výzvě předsedy Slovenského horolezeckého spolku JAMES Igora Kollera, předsedy Klubu slovenských turistů Petra Dragúně a prezidenta Slovenského vysokohorského turistického spolku Michala Káčerika a předsedy Slovenské skialpinistické asociace Igora Žiaka:

AJ MY SME TATRY!

Vybízejí v ní k podepsání petice, která se vyhrazuje proti návrhu nového Návštěvního řádu TANAPu, který podle jejich názoru zásadním způsobem omezuje vysokohorskou turistiku, horolezectví a další sportovní aktivity ve Vysokých Tatrách.

Ve výzvě vysvětlují své postoje, popisují důvody, kvůli kterým se proti tomuto návrhu nového Návštěvního řádu TANAPu vymezují a navrhují vytvoření pracovní skupiny, která by po diskuzi se zainteresovanými stranami připravila moderní, jednoduchý, jasný a nediskriminující návštěvní řád.

Petici si můžete přečíst a případně se připojit zde:

AJ MY SME TATRY!

Další aktuality

MFM - Mostra Filmes de Montanha

MFM - Mostra Filmes de Montanha

21.2.2024

Brazilský festival MFM – Mostra Filmes de Montanha otevřel registraci snímků pro ročník 2024.

Celá aktualita
O horách a nejen o nich...

O horách a nejen o nich...

20.2.2024

Martin Pospíchal společně s Honzou Trávníčkem Vás zvou 4. března v 17h na akci O horách a nejen o nich… ve velké posluchárně 2. lékařské fakulty UK.

Celá aktualita

Všechny aktuality