Aktuality

Nový turistický průvodce Rough Guides - ITÁLIE a SRÍ LANKA

Nový turistický průvodce Rough Guides - ITÁLIE a SRÍ LANKA

6.2.2017

kolektiv autorů

ITÁLIE

Nový CELOBAREVNÝ průvodce po nádherné zemi, která nabídne pro každého něco.

Ze všech evropských zemí je Itálie patrně tou, již lze nejobtížněji charakterizovat. Je zároveň moderní a průmyslovou, ale také zemědělskou zemí, kde jsou obyvatelé silně orientováni na rodinu a jejich život je spjat s tradicemi a obřady katolické církve.

Tento průvodce z britské řady Rough Guides mapuje všechny regiony a „must see“ místa – od archeologických vykopávek v Římě až po milánské kavárny, ve kterých si vychutnáte svůj večerní drink. A nezapomíná ani na místa, kde si můžete dobít své cestovatelské baterky – vyberte si z jedinečných trhů, starodávných trattorií nebo michelinskými hvězdami ověnčených restaurací. Průvodce je plný pečlivě vybraných informací a inspirace k využití každého okamžiku vašeho italského dobrodružství. Ať už toužíte po zážitcích, anebo po relaxaci, Itálie vás nemůže zklamat svým velkolepým vějířem možností.
Plnobarevné mapy opatřené značkami zajistí, abyste se neztratili. K dispozici jsou také návrhy tras, které vám pomohou rozhodnout se pro nejvhodnější ubytování. Publikace vás upozorní na ty nejúchvatnější umělecké skvosty, architektonické perly a místa spojená s filmovým průmyslem, která byste neměli minout, a aktualizované recenze hotelů vás ušetří nemilých překvapení. Na cestách oceníte také příruční slovníček nejpoužívanějších výrazů a frází.

  • Vychází 1. 2. 2017, EAN: 9788075650962
  • brožovaná vazba, 1 048 stran, celobarevné provedení, běžná cena: 998 Kč
  • Ukázka: https://issuu.com/…/italie_2017

Gavin Thomas

SRÍ LANKA

Nový CELOBAREVNÝ po perle Indického oceánu.

Celobarevný průvodce Rough Guide po Srí Lance je ten nejlepší průvodce po této čarovné a rychle se měnící zemi. Je bohatě ilustrovaný a obsahuje spoustu map i praktických rad ohledně všech hlavních srílanských atrakcí, od bílých písečných pláží na jižním a východním pobřeží přes větrné výšiny zeleného území hor po úžasná stará města na severu. Také v něm najdete obsáhlé seznamy nejlepších podniků, kde mohou bydlet, jíst, pít a nakupovat cestovatelé s různě plnými peněženkami. Tento zevrubný průvodce je ideálním společníkem na cesty. Díky uvedeným itinerářům a nejzajímavějším místům si můžete naplánovat i svou cestu. Užijte si svou dovolenou naplno s Rough Guide Srí Lanka.

  • Celobarevné mapy obsahují větší množství informací v jasnější, pro uživatele pohodlnější podobě.
  • Zjednodušená struktura průvodců pomůže čtenářům rychleji se zorientovat.
  • Itineráře průvodců obsahují několik doporučených tras pro výlety, vyznačených i v mapové příloze.
  • Průvodci Rough Guides obsahují seznamy ubytovacích a stravovacích zařízení s adresami, aktuálními kontaktními údaji, otevíracími hodinami i cenami. Nechybí stručné hodnocení. V průvodcích najdete zvýrazněné osobní tipy a doporučení autora.
  • Vychází 25. 1. 2017, EAN: 9788074629723
  • brožovaná vazba, 480 stran, celobarevné provedení, běžná cena: 648 Kč
  • Ukázka: https://issuu.com/…i_lanka_2017

Další aktuality

MFM - Mostra Filmes de Montanha

MFM - Mostra Filmes de Montanha

21.2.2024

Brazilský festival MFM – Mostra Filmes de Montanha otevřel registraci snímků pro ročník 2024.

Celá aktualita
O horách a nejen o nich...

O horách a nejen o nich...

20.2.2024

Martin Pospíchal společně s Honzou Trávníčkem Vás zvou 4. března v 17h na akci O horách a nejen o nich… ve velké posluchárně 2. lékařské fakulty UK.

Celá aktualita

Všechny aktuality