Aktuality

O horách a nejen o nich...

O horách a nejen o nich...

20.2.2024

O horách a nejen o nich…

Martin Pospíchal společně s Honzou Trávníčkem Vás zvou 4. března v 17h na akci O horách a nejen o nich… ve velké posluchárně 2. lékařské fakulty UK.

Je zaměřena na podporu pacientů s onkologickým onemocněním.

Martin je národním horským průvodce a ve své hlavní profesi se věnuje onkologicky nemocným pacientům. Toto téma, je společně s Honzou Trávou svedlo dohromady. Také on má zkušenost náročné nemoci. Proto se rozhodli upořádat aktivitu zaměřenou na téma prevence rakoviny a to netradiční formou. Nicméně o nemocích to ten večer nebude…

…bude to o nádherných fotografiích z Himálají a zážitcích, nikoliv o nemocech a trápení. Připravili jsme povídání o psychologii, přírodě, pohybu a zdraví.

Chceme si povídat o horách, ale ne jen o nich. Ukážeme si, jak může příroda (hory, pohyb, slunce apod.) pomoci při udržení psychického a fyzického zdraví u mužů s karcinomem prostaty. Zazní prezentace doktora Martina Pospíchala, který se věnuje oblasti propojení psychiky a imunitního systému po odborné stránce. Ve své praxi se pravidelně potkává s lidmi, kterým vstoupilo do života onkologické onemocnění a pomáhá jim při udržení si zdraví. Budeme mluvit o tom, jak hluboko sahá vliv naší psychiky a jak důležitá pro nás příroda vlastně je. Žádné strašení, jen cesty ke zdraví.

Odkaz na událost
Registrace

Těšíme se na Vás v březnu,
Martin Pospíchal a Honza Tráva Trávníček

Zveřejnila MK | Kancelář ČSHP

Další aktuality

Veletrh HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2024

Veletrh HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2024

25.2.2024

Dovolte nám, pozvat Vás na další ročník veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD, který se uskuteční v termínu 15. – 17. března 2024 opět v areálu PVA EXPO Letňany.

Celá aktualita
MFM - Mostra Filmes de Montanha

MFM - Mostra Filmes de Montanha

21.2.2024

Brazilský festival MFM – Mostra Filmes de Montanha otevřel registraci snímků pro ročník 2024.

Celá aktualita

Všechny aktuality