Aktuality

Projekt sKORO NA mizině

Projekt sKORO NA mizině

2.6.2020

Mezi informacemi o horách a cestování přinášíme také jednu na podporu umělců.

Nejen na horách se pohybují horští průvodci, ale jsou to lidé často mnoha tváří…jako např. Martin Šimiček, jeden z horských průvodců, který se však nevěnuje pouze průvodcování, ale také právě psaní scénářů.

Někteří z vás možná zaznamenali na YouTube nový seriál sKORO NA mizině, na jehož scénáři se podílel právě Martin Šimiček s Vladimírem Skórkou a také Michalem Suchánkem.

Děj reflektuje současnou situaci divadel a jejich herců, kteří se ze dne na den ocitli bez příjmu. Popisuje fiktivní příběh inspirovaný právě výše zmíněným divadlem, které jako první činoherní divadlo v ČR začalo okamžitě po uzavření divadel realizovat živé přenosy na YouTube, během nichž diváci přispívají do “virtuálního kloboučku” na provoz divadla. Tvůrci seriálu slibují, že pokud se bude první epizoda líbit a vyberou se jejím prostřednictvím finanční prostředky nejen na pomoc hercům a divadlu, ale i následnou produkci, natočí další díly. Číslo účtu pro zaslání dobrovolných příspěvků na pomoc hercům je uvedeno na konci epizody.

Odkaz na 1.díl zde

Odkaz na 2.díl zde

Další aktuality

Nový ročník kurzu "Horský průvodce"

Nový ročník kurzu "Horský průvodce"

17.9.2020

Ve dnech 10.-11.10.2020 proběhne vstupní zkouška zájemců vzdělávacího programu „horský průvodce“.

Celá aktualita
Nakladatelství JOTA vydává novinku - Sardinie

Nakladatelství JOTA vydává novinku - Sardinie

19.8.2020

V Nakladatelství JOTA vychází novinka z ediční řady Turistické průvodce Rough Guides – Sardinie.

Celá aktualita

Všechny aktuality