Aktuality

Švédsko I nový řádný člen UIMLA

Švédsko I nový řádný člen UIMLA

17.4.2023

Švédská asociace horských průvodců (Svenska Fjälledarorganisationen – SFLO) úspěšně splnila všechny podmínky a dokončila integrační proces do Unie asociací mezinárodních horských průvodců a průvodkyň UIMLA.

Po několikaleté náročné tvrdé práci a odhodlání se tento proces stal realitou.

Na listopadové valné hromadě UIMLA v roce 2022 bylo hlasováno o udělení plného členství této asociaci a s radostí oznamujeme, že všechny zastoupené členské země hlasovaly pro její přijetí s 100% podporou.

Švédsko plnou členskou zemí UIMLA, a tím je zajištěn minimální standard pro vzdělání, hodnocení a výkon činnosti mezinárodních horských průvodců UIMLA.

Gratulujeme našim kolegům k tomuto úspěchu a těšíme se na budoucí vzájemnou spolupráci.

Valná hromada proběhla v termínu 11.-13.11.2022 v chorvatské obci Petrčane (Zadar) za účasti delegátů Karla Bubníka a Michal Lolloka.

UIMLA a IFMGA jsou jediné celosvětově uznávané zastřešující asociace, které mezinárodně certifikují horské průvodce a horské vůdce.

Český spolek horských průvodců je řádným členem organizace UIMLA a poskytuje certifikaci mezinárodních horských průvodců a průvodkyň v České republice.

Odkazy:

Další aktuality

Veletrh HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2024

Veletrh HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2024

25.2.2024

Dovolte nám, pozvat Vás na další ročník veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD, který se uskuteční v termínu 15. – 17. března 2024 opět v areálu PVA EXPO Letňany.

Celá aktualita
MFM - Mostra Filmes de Montanha

MFM - Mostra Filmes de Montanha

21.2.2024

Brazilský festival MFM – Mostra Filmes de Montanha otevřel registraci snímků pro ročník 2024.

Celá aktualita

Všechny aktuality