Aktuality

TURISTPROPAG - soutěžní přehlídka turistiko-propagačních materiálů

TURISTPROPAG - soutěžní přehlídka turistiko-propagačních materiálů

24.11.2021

Vážení příznivci cestovního ruchu,

v rámci veletrhu cestovního ruchu REGIONY, pořádáme již 6. ročník soutěže TURISTPROPAG. Soutěž se uskuteční na výstavišti v Lysé nad Labem ve dnech 21. – 24. 4. 2022.

Jak už samotný název napovídá, soutěž je především zaměřená na přehlídku turistiko-propagačních materiálů v následujících kategoriích.

První kategorie nesoucí název „O turistickou informaci roku 2022“ obsahuje mnoho podkategorií, jako jsou například – Turistický průvodce, Trhací mapy, Propagační leták ubytovacích zařízení, Mapy měst, Tištěné katalogy cestovních kanceláří a agentur veškeré Tištěné propagační materiály, ale i Mobilní aplikace určené pro cestovní ruch či krátké spoty zaměřené na turismus, a mnoho dalších.

Druhá kategorie se nazývá „Zpravodaj roku 2022“ a nejedná se o nic jiného než právě o tištěný zpravodaje Vašich měst či obcí.

Mezi třetí kategorii spadají „Propagační předměty roku 2022“. Zde můžete přihlásit Dřevěné propagační předměty – propagační předměty zaměřené na cestovní ruch vyrobené ze dřeva či Ostatní propagační předměty – propagační předměty zaměřené na cestovní ruch vyrobené z jiných materiálů než je dřevo.

A jako poslední a také novinkou pro letošní VII. ročník soutěžní přehlídky propagačních materiálu kategorie „Turistický produkt 2020–2022“. Turistický produkt je komplex nabízených služeb a zážitků, které spojuje silná jednotící myšlenka do ucelené a komplexní nabídky cestovního ruchu a mířící na jednoznačně definovanou cílovou skupinu.

V případě Vašeho zájmu bychom Vás rádi vyzvali k vyplnění přihlášky a účasti v této jedinečné soutěži. Společně s přihláškou je také potřeba zaslat veškeré přihlášené materiály ve dvojím vyhotovení na adresu Turistické informační centrum Poděbrady, Jiřího náměstí 19, 290 01 Poděbrady.

V letošním roce jsem po dohodě s vedením výstaviště Lysá nad Labem připravil zvýhodněnou nabídku pro přihlašovatele. Pokud máte zájem prezentovat Vaše město, destinaci neváhejte nás kontaktovat.

Více informací naleznete na TURISTPROPAG, elektronickou přihlášku dle jednotlivých kategorii naleznete ZDE.

S pozdravem

Pavel Hlaváč

PRUH POLABÍ, s.r.o.

Další aktuality

UKRAJINA I kandidátský člen UIMLA

UKRAJINA I kandidátský člen UIMLA

31.5.2022 Celá aktualita
ČUCR informuje: TZ - Unie žádá vládu o spuštění nezbytných kompenzací

ČUCR informuje: TZ - Unie žádá vládu o spuštění nezbytných kompenzací

21.11.2021

Tisková zpráva – Unie žádá vládu o spuštění nezbytných kompenzací

Celá aktualita

Všechny aktuality